Predstavnici Općine Lukač na Školskom vrtu podijelili opremu polaznicima Škole nogometa

Prije dva mjeseca s radom je počela Škola nogometa općine Lukač. Pod nadzorom svojih trenera, polaznici Škole marljivo su trenirali cijelo ljeto. Ovog vikenda kreću s natjecanjima u kvalitetnim ligama nogometne Regije Sjever.

Načelnik općine Lukač Đuro Bukvić i predsjednik Općinskog vijeća Tomislav Živković, ujedno i predsjednik Nogometnog kluba Bratstvo iz Gornjeg Bazja, pod čijim okriljem radi Škola nogometa, podijelili su polaznicima Škole nogometa komplete sportske opreme.

Za “prvu ruku” su dobili ruksak s dva dresa i dvije trenirke, a uskoro će dobit šuškavce i zimske jakne. Već u subotu, 31. kolovoza u prvom kolu mladi nogometaši gostuju kod svojih vršnjaka u Virju. (www.icv.hr, mš, foto: M. Šolc)